13.11.2021 |

Power of brazilian jiu-jitsu – UFC 1

Royce Gracie kolm võitu ühel päeval

Ma teadsin juba mõnda aega, et selline sündmus toimus aga ei olnud seda siiani näinud.

UFC 1 toimus 12. novemberil 1993, turniiri formaadis, suures plaanis ilma igasuguste reegliteta. Royce Gracie võitis ühel päeval kolm matši, kolm erinevat vastast (kellest keegi ilmselgelt ei olnud jitsikas), kõik üsna kiirete alistustega (kõige pikem matš oli 2:18).

Võrdluseks, näiteks Islam Makhachev on sel AASTAL teinud 3 UFC matši. See näitab natuke, kui palju asi on edasi arenenud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


BJJ Blog Proudly powered by WordPress Kui sa oled jõudnud siia lugema, siis infoks, et see on mu väike SEO eksperiment proovimaks, kas ma saan teha paremat sisu, kui see, mis on juba olemas ja selle Google'is kenasti rank'ima. Mitmes alustamisest rääkivas podcastis, mida kuulasin, jõuti selleni, et klubi valik tehakse Google otsingu põhjal ja ehk see leht aitab ka selle valiku tegemisel (kui see muidugi rankib). Ma olen ühe korra (2000ndate keskel) aidanud natuke Tartu tõstesportlasi meediaga ja jõudsime kenasti pildile. Proovin kas tuleb välja seda korrata :) Miks kohe oma domeen? .eu domeen on 10 aastaks 10 eur+km. Miks mitte? Domeen registreeritud: 13.11.21. ~600 külastajat kuus.