14.11.2021 |

Kolm eestlast võistlevad järgmisel nädalal Abu Dhabis

Abu Dhabi World Jiu-Jitsu Championship 2021

Estum jiu-jitsu vahendab, et järgmisel nädalal võistlevad Tore Lasn, Taavi Vaigla ja Liisi Vaht Abu Dhabis võistlusel World Jiu-Jitsu Championship 2021. See võistlus toimub kimonoga.

Tore võistleb kaalukategoorias kuni 69kg (sinine vöötase/master 4) ja selles kaalus on kokku 7 võistlejat. Taavi kaalukategooria on kuni 85kg (lilla vöötase/master 2) ja kaalus kokku 13 võistlejat. Kõige kõrgematasemelisem võistlus ootab ees Liisit (kaalus 10 inimest). Tema tasemeklass on pruunid ja mustad vööd (adult/-55kg).

Tulemusi saab näha vastavalt masters klassi (üle 30 aastased) ja professional klassi lehelt. Kui mingeid uudiseid on kuskilt, siis uuendan vastavalt ka seda postitust. Võistluste ülekanded leiab AJP Jiu-Jitsu TV kanalilt.

Tulemused

Esmaspäeval masters klassis võistelnud Tore Lasn (vaata matši) ja Taavi Vaigla said mõlemad esimeses ringis kaotuse.

Teisipäeval masters klassis Liisi Vaht 2 kaotust ja 2 võitu ja tuli sellega 5 osaleja hulgas kolmandaks 🥉

Kolmapäeval professional (-85 kg, lillad vööd, 30 osalejat) klassis Taavi Vaigla kaotas (punktidega 5-0) esimeses ringis brasiillasele Pedro Rubim’ile (GFTeam), kes võitis lõpuks kulla.

Neljapäeval võistles veel Liisi Vaht (-55 kg, pruunid ja mustad vööd, 10 osalejat).  Vaata turniiritabelit. Kui ma sellest õigesti aru saan, siis tulemuseks on 3 võitu, 2 kaotust, mis annab kokku 4. koha.

Mustade vööde finaale saab vaadata siit. Kui ise ei viitsi kerida, siis näiteks see Erich Munis vs Adam Wardzinski (-94kg) ja Micael Galvao vs Espen Mathiesen (-77kg) tekitasid messengeris omajagu melu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *