13.12.2021 |

Vöö sidumine (nii et see lahti ei tule, superlock style)

Tõesti, ma ei tea, miks see alles nüüd (6 kuud hiljem) minuni jõudis.

Brazilian Top Team Estonia BJJ baaskursused algavad 1. juunil 2023. Vaata lähemalt. Trennid toimuvad Pirni 12, Kristiine, Tallinn. Alustajate grupiga (E, K, R kell 19:30) võib liituda igal ajal (tennid üldiselt kimonos aga alguses ei ole vajalik). Vaata lähemalt.

Kui mul esimest korda gi vööd oli vaja siduda, siis vaatasin seda Rener Gracie juhendit. Seal ta räägib kolmest võimalusest – kõige tavalisem vöö sidumise võimalus, seejärel Hollywood variation‘i ja alles siis jõuab superlock‘ini. Ilmselt tähelepanu lihtsalt hajus enne video lõppu.

Ära ole nagu mina, kellel vöö kogu aeg lahti tuleb.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BJJ blog Proudly powered by WordPress Kui sa oled jõudnud siia lugema, siis infoks, et see on mu väike SEO eksperiment proovimaks, kas ma saan teha paremat sisu, kui see, mis on juba olemas ja selle Google'is kenasti rank'ima. Mitmes alustamisest rääkivas podcastis, mida kuulasin, jõuti selleni, et klubi valik tehakse Google otsingu põhjal ja ehk see leht aitab ka selle valiku tegemisel (kui see muidugi rankib). Ma olen ühe korra (2000ndate keskel) aidanud natuke Tartu tõstesportlasi meediaga ja jõudsime kenasti pildile. Proovin kas tuleb välja seda korrata :) Miks kohe oma domeen? .eu domeen on 10 aastaks 10 eur+km. Miks mitte? Domeen registreeritud: 13.11.21. ~600 külastajat kuus.