14.04.2022 |

ADCC Estonian Open 2022 – April 16th

ADCC Estonian Open 2022 will take place 16.04.2022 in Arigato, (Rannamõisa tee 3), Tallinn. For more information please see adccestonia.eu. Competition starts 12.00am. For the spectators the doors open half hour before competition and is free for everyone.

Useful links

Takeaway for myself from beginners. Low number of high % submissions (armbar, straight ankle lock, maybe something more). Everybody went for kimuras and guilliotines at some point but had very little success. Anacondas and darces – some way messed up most of the time. I don’t remember any RNC submissions. Nobody knew sweeps. Everybody was afraid of shooting takedowns.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BJJ Blog Proudly powered by WordPress Kui sa oled jõudnud siia lugema, siis infoks, et see on mu väike SEO eksperiment proovimaks, kas ma saan teha paremat sisu, kui see, mis on juba olemas ja selle Google'is kenasti rank'ima. Mitmes alustamisest rääkivas podcastis, mida kuulasin, jõuti selleni, et klubi valik tehakse Google otsingu põhjal ja ehk see leht aitab ka selle valiku tegemisel (kui see muidugi rankib). Ma olen ühe korra (2000ndate keskel) aidanud natuke Tartu tõstesportlasi meediaga ja jõudsime kenasti pildile. Proovin kas tuleb välja seda korrata :) Miks kohe oma domeen? .eu domeen on 10 aastaks 10 eur+km. Miks mitte? Domeen registreeritud: 13.11.21. ~600 külastajat kuus.