18.10.2021 |

Georges St-Pierre BJJ Rolling Session

Brazilian Top Team Estonia BJJ baaskursused algavad 1. juunil 2023. Vaata lähemalt. Trennid toimuvad Pirni 12, Kristiine, Tallinn. Alustajate grupiga (E, K, R kell 19:30) võib liituda igal ajal (tennid üldiselt kimonos aga alguses ei ole vajalik). Vaata lähemalt.

See on üks roll, mis mulle väga meeldib ja üldse andis selle mõtte, et võiks proovida ise ka. Seda on tegelikult üsna keeruline saavutada, et roll oleks selline lõbus, hästi palju lahedat liikumist ja pidevalt millegi proovimist.

Harrastajad tavaliselt jäävad mingil hetkel millalgi kuskile kinni (näiteks partneri keha alla), siis saab võhm/jõud otsa ja siis sellist pidevat põgenemist ja ründamist ei ole ja kõik on palju staatilisem.

Hayabusa on spordiriiete firma, mitte selle tüübi nimi, kes kommenteerib 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BJJ blog Proudly powered by WordPress Kui sa oled jõudnud siia lugema, siis infoks, et see on mu väike SEO eksperiment proovimaks, kas ma saan teha paremat sisu, kui see, mis on juba olemas ja selle Google'is kenasti rank'ima. Mitmes alustamisest rääkivas podcastis, mida kuulasin, jõuti selleni, et klubi valik tehakse Google otsingu põhjal ja ehk see leht aitab ka selle valiku tegemisel (kui see muidugi rankib). Ma olen ühe korra (2000ndate keskel) aidanud natuke Tartu tõstesportlasi meediaga ja jõudsime kenasti pildile. Proovin kas tuleb välja seda korrata :) Miks kohe oma domeen? .eu domeen on 10 aastaks 10 eur+km. Miks mitte? Domeen registreeritud: 13.11.21. ~600 külastajat kuus.