05.07.2022 |

BJJ Podcasts That I Like

BJJ Mental Models Ep. 215: Incentives & Triggers, feat. Jorgen Matsi

BJJ Mental Models Ep. 181: BJJ for Old F***s, feat. Rob Biernacki & Stephan Kesting explains concepts and tactics for safe and effective Jiu-Jitsu as you age.

BJJ Goons 154: Can BJJ Be A Spectator Sport? Nico Ball and Tim Spriggs discuss what jiujitsu can and must do to become a viable commodity in the sport/entertainment industry.

Just a list of BJJ podcasts

I have subscribed to some of them.

BJJ Mental Models
BJJ Goons
Elbows tight
Forever White Belt
Get A Grip with Kendall Reusing
I Suck At Jiu-Jitsu
The Sonny Bravo Breakdown

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BJJ Blog Proudly powered by WordPress Kui sa oled jõudnud siia lugema, siis infoks, et see on mu väike SEO eksperiment proovimaks, kas ma saan teha paremat sisu, kui see, mis on juba olemas ja selle Google'is kenasti rank'ima. Mitmes alustamisest rääkivas podcastis, mida kuulasin, jõuti selleni, et klubi valik tehakse Google otsingu põhjal ja ehk see leht aitab ka selle valiku tegemisel (kui see muidugi rankib). Ma olen ühe korra (2000ndate keskel) aidanud natuke Tartu tõstesportlasi meediaga ja jõudsime kenasti pildile. Proovin kas tuleb välja seda korrata :) Miks kohe oma domeen? .eu domeen on 10 aastaks 10 eur+km. Miks mitte? Domeen registreeritud: 13.11.21. ~600 külastajat kuus.