26.04.2023 |

Brazilian Jiu-Jitsu Finnish Open 2023

Möödunud nädalavahetusel toimus Soomes, Vantaas väga tore BJJ võistlus BJJ Finnish Open 2023. Mulle tundub, et see võikski olla meie piirkonna kõige olulisem gi võistlus – vöötasemeid on palju ja osalejaid samuti palju. Samuti osales (vähemalt) üks väga kõrgel tasemel BJJ täht Espen Mathiesen, kes võitis kõik enda kategooria (-83 kg, pruunid ja mustad vööd) matšid alistusega 3-4 minutiga kuid avatud klassis kaotas Kjetil Lydvo‘le (Frontline Academy blackbelt, 94.3+ kg), kes avatud klassi lõpus võitis.

Klubist, kus mina treenin (BTT), osales võistlusel 6 sportlast, Eestist osales veel lisaks Kasper Keps Võimla klubist.

Kes soovib, siis võib siit kogu võistlust järgi vaadata.

Medalid Eestisse

Kui enamus osalejaid piirdus 1-2 matšiga, siis mõned jõudsid päris kaugele.

Kasper Keps (Võimla) sai 3. koha (4 matši) siniste vööde avatud kaalus ning finaalist jäi eemale kohtunike otsusega. Oma kaalukatekoorias 100.5+ kg, sinise vööd, sai Kasper samuti 3. koha (2 matši).

Samuti pakkus suure elamuse Robin Sulg (BTT), kes pidas valgete vööde avatud kaalus 6 matši ning võitis hõbeda. Kokku osales selles kategoorias 44(!) sportlast.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BJJ Blog Proudly powered by WordPress Kui sa oled jõudnud siia lugema, siis infoks, et see on mu väike SEO eksperiment proovimaks, kas ma saan teha paremat sisu, kui see, mis on juba olemas ja selle Google'is kenasti rank'ima. Mitmes alustamisest rääkivas podcastis, mida kuulasin, jõuti selleni, et klubi valik tehakse Google otsingu põhjal ja ehk see leht aitab ka selle valiku tegemisel (kui see muidugi rankib). Ma olen ühe korra (2000ndate keskel) aidanud natuke Tartu tõstesportlasi meediaga ja jõudsime kenasti pildile. Proovin kas tuleb välja seda korrata :) Miks kohe oma domeen? .eu domeen on 10 aastaks 10 eur+km. Miks mitte? Domeen registreeritud: 13.11.21. ~600 külastajat kuus.